Publiceringsdatum: 2026-03-18
Letar du efter möjligheter att arbeta inom hotell, restaurang, storhushåll? Vill du ta steget att arbeta som specialkock hos ChopChop AB? Nu har du möjligheten. Om du vill arbeta heltid hos ChopChop AB, har de just nu en tjänst tills vidare som kan passa dig.
Karlstad är platsen där detta jobb har sin tjänsteort. Företaget ChopChop AB erbjuder just nu spännande karriärmöjligheter. Om du vill jobba som specialkock har de nu fyra lediga jobb - kolla in annonsen för att se om du har rätt erfarenhet. Du har fortfarande tid att söka jobbet som specialkock hos ChopChop AB om du sickar in din ansökan senast sista ansökningsdag som är fredag den sjuttonde april 2026.
ChopChop Asian Express är Europas första asiatiska DriveThru restaurang.
Vårt mål är att ha nöjda kunder där vi serverar god asiatisk mat med högkvalitativa råvaror. Vi ska vara ett alternativ till de traditionella snabbmatsrestaurangerna.
Vi söker nu kockar.
Dina huvudsakliga arbetsuppgifter kommer att bestå avatt bereda och tillaga asiatiska maträtter. Även renhållning av köket ingår i arbetsuppgifterna.
Vi ser dig som söker har:
En god samarbetsförmåga, vi på ChopChop sätter stor vikt på laganda och teamwork. Rätt inställning, vi ser denna egenskap som det absolut viktigaste, med det rätta engagemanget och viljan att ta för sig i arbetet kan man komma långt på en arbetsplats oavsett vad man kan och inte kan.
Tidigare erfarenhet inom restaurangbranschen är krav.
| Antal tjänster | 4 |
|---|---|
| Arbetstid | Heltid |
| Företagsnamn | ChopChop AB |
| Lön | Fast månads- vecko- eller timlön |
| Omfattning | Tills vidare |
| Organisationsnummer | 5590089214 |
| Typ av anställning | Vanlig anställning |
| Yrke | Specialkock |
| Yrkesområde | Hotell, restaurang, storhushåll |
ChopChop AB söker fyra personer till denna tjänst som specialkock med placerings i Karlstad. Om det låter intressant att arbeta som specialkock hos ChopChop AB skickar du in din ansökan senast 2026-04-17.
Källa: Arbetsförmedlingen
Spicy Hot Restauranger AB söker två personer till tjänsten som specialkock i Karlstad.
2025-12-30
Mer infoM Dryck & Konsult AB söker en person till tjänsten som kock, à la carte i Karlstad.
2025-10-09
Mer infoChopChop AB söker en person till tjänsten som specialkock i Karlstad.
2025-11-14
Mer info